RNX038470MFNRC
MFR.Part #
RNX038470MFNRC
JLCPCB Part #
C1822728
Description
-55℃~+150℃ 1W 470MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS