RNC60J3323BRB14
MFR.Part #
RNC60J3323BRB14
JLCPCB Part #
C3448994
Description
-65℃~+175℃ 250mW 332kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors