Y000787R2200T9L
MFR.Part #
Y000787R2200T9L
JLCPCB Part #
C1475493
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 87.22Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS