RNC50J3323BRB14
MFR.Part #
RNC50J3323BRB14
JLCPCB Part #
C3566928
Description
-65℃~+175℃ 100mW 332kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors