RNC60J3101BSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60J3101BSB14
JLCPCB Part #
C1457177
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors