RNC60J2051FPRE7
MFR.Part #
RNC60J2051FPRE7
JLCPCB Part #
C3412030
Description
-65℃~+175℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors