RNC60J1621DSRE5201
MFR.Part #
RNC60J1621DSRE5201
JLCPCB Part #
C3502603
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors