RNC60J1101BSB14
MFR.Part #
RNC60J1101BSB14
JLCPCB Part #
C1475028
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors