RWR80N2R61FRB12
MFR.Part #
RWR80N2R61FRB12
JLCPCB Part #
C1469646
Description
-55℃~+250℃ 2.61Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors