RNC60H9312DSRE6
MFR.Part #
RNC60H9312DSRE6
JLCPCB Part #
C1815890
Description
-65℃~+175℃ 250mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors