RWC30K00QL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWC30K00QL
JLCPCB Part #
C3981282
Package
1206
Description
-65℃~+155℃ 300mW 30kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS