CMF5516K200DEBF
MFR.Part #
CMF5516K200DEBF
JLCPCB Part #
C1418315
Description
-55℃~+175℃ 16.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors