RNC60H8660BMR36
MFR.Part #
RNC60H8660BMR36
JLCPCB Part #
C3383656
Description
-65℃~+175℃ 250mW 866Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors