ERL201M3000GKEK500
MFR.Part #
ERL201M3000GKEK500
JLCPCB Part #
C3355796
Description
-65℃~+175℃ 1.3MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors