515D225M315BB6AE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
515D225M315BB6AE3
JLCPCB Part #
C1595468
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 2.2uF 2000hrs@85℃ 3.5mm 30mA@120Hz 315V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS