RNC60H6812BSRE7201
MFR.Part #
RNC60H6812BSRE7201
JLCPCB Part #
C3452835
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors