RN65C4321BRE6
MFR.Part #
RN65C4321BRE6
JLCPCB Part #
C3473068
Description
-65℃~+175℃ 4.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors