TNPU120654K9BZEN00
MFR.Part #
TNPU120654K9BZEN00
JLCPCB Part #
C4353186
Description
-55℃~+125℃ 250mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS