RNC60H6812BSB14201
MFR.Part #
RNC60H6812BSB14201
JLCPCB Part #
C3430646
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors