BFC238370332
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238370332
JLCPCB Part #
C3782978
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3nF 900V、2.5kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS