RNC60H4320DSRE8
MFR.Part #
RNC60H4320DSRE8
JLCPCB Part #
C3386939
Description
-65℃~+175℃ 250mW 432Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors