RNC50H4320DSRE8
MFR.Part #
RNC50H4320DSRE8
JLCPCB Part #
C3466606
Description
-65℃~+175℃ 100mW 432Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors