ERC6551K100FHEB500
MFR.Part #
ERC6551K100FHEB500
JLCPCB Part #
C3449356
Description
-65℃~+175℃ 500mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS