RNC60H3920BSRE5
MFR.Part #
RNC60H3920BSRE5
JLCPCB Part #
C3517490
Description
-65℃~+175℃ 250mW 392Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors