ERC55301R00DHEB600
MFR.Part #
ERC55301R00DHEB600
JLCPCB Part #
C3456933
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS