RNC55H6981FRRE565
MFR.Part #
RNC55H6981FRRE565
JLCPCB Part #
C3405808
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors