RNC60H3010BSB14201
MFR.Part #
RNC60H3010BSB14201
JLCPCB Part #
C3532559
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors