Y00755K12000T9L
MFR.Part #
Y00755K12000T9L
JLCPCB Part #
C1466604
Description
-55℃~+125℃ 300mW 5.12kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS