RNC60H2871FMR36
MFR.Part #
RNC60H2871FMR36
JLCPCB Part #
C3417948
Description
-65℃~+175℃ 2.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors