RWR89S4121DRB12
MFR.Part #
RWR89S4121DRB12
JLCPCB Part #
C3446284
Description
-55℃~+250℃ 3W 4.12kΩ Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors