RNC60H2490BSRE6
MFR.Part #
RNC60H2490BSRE6
JLCPCB Part #
C3428845
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors