BFC238341473
MFR.Part #
BFC238341473
JLCPCB Part #
C3798483
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 47nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS