RNC60H1961DSRE8
MFR.Part #
RNC60H1961DSRE8
JLCPCB Part #
C3466882
Description
-65℃~+175℃ 1.96kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors