Y007511K1110T9L
MFR.Part #
Y007511K1110T9L
JLCPCB Part #
C1465080
Description
-55℃~+125℃ 11.111kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS