RNC60H1933DSRE5
MFR.Part #
RNC60H1933DSRE5
JLCPCB Part #
C3564331
Description
-65℃~+175℃ 193kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors