Y1624499R000T9W
MFR.Part #
Y1624499R000T9W
JLCPCB Part #
C4316572
Description
-55℃~+150℃ 200mW 499Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS