RNC60H1913FRRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H1913FRRSL
JLCPCB Part #
C1809093
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 191kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors