Y0023101R000F0L
MFR.Part #
Y0023101R000F0L
JLCPCB Part #
C1494394
Description
-55℃~+125℃ 101Ω 750mW ±1% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS