RNC60H1213FRRSL
MFR.Part #
RNC60H1213FRRSL
JLCPCB Part #
C1808288
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors