RNC60H1913BSRE8201
MFR.Part #
RNC60H1913BSRE8201
JLCPCB Part #
C3469403
Description
-65℃~+175℃ 191kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors