RNC60H1821BSRE5
MFR.Part #
RNC60H1821BSRE5
JLCPCB Part #
C3518299
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors