MBA02040E1001BC100
MFR.Part #
MBA02040E1001BC100
JLCPCB Part #
C1405250
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS