RNC60H1820FSRE7
MFR.Part #
RNC60H1820FSRE7
JLCPCB Part #
C3523490
Description
-65℃~+175℃ 182Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors