TNPU080515K8AZEN00
MFR.Part #
TNPU080515K8AZEN00
JLCPCB Part #
C3965386
Description
-55℃~+125℃ 125mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS