RNC60H1801BSRE7
MFR.Part #
RNC60H1801BSRE7
JLCPCB Part #
C3540484
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors