RN65D9093FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D9093FRE6
JLCPCB Part #
C1786167
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 909kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors