RNC60H4123FRRE5201
MFR.Part #
RNC60H4123FRRE5201
JLCPCB Part #
C3511579
Description
-65℃~+175℃ 250mW 412kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors