RNC60H15R0BSRE7
MFR.Part #
RNC60H15R0BSRE7
JLCPCB Part #
C3531847
Description
-65℃~+175℃ 15Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors