RNC60J1174BSRE8
MFR.Part #
RNC60J1174BSRE8
JLCPCB Part #
C3408657
Description
-65℃~+175℃ 1.17MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors