ERC5515K200BEEK600
MFR.Part #
ERC5515K200BEEK600
JLCPCB Part #
C3569134
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 15.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS